FOTO/ Drogë e madhe, sekuestrohet kokainë, heroinë e kanabis

FOTO/ Drogë e madhe, sekuestrohet kokainë, heroinë e kanabis

16:40, 20/02/2019

Një sasi e madhe droge është sekuestruar pas një operacioni policor dhe në pranga kanë rënë disa persona.

Bëhet fjalë për një operacion policor të zhvilluar në Biella, Itali, ku janë arrestuar disa shqiptarë.

Image

Gjatë një konference për media, policia italiane ka bërë të ditur se ka sekuestruar 2.5 kilogramë kokainë, 130 gramë heroinë, disa kilogramë kanabis sativa dhe 100 mijë euro kesh.

Image

Në pranga janë vënë dy shqiptarë që jetonin në Milano, ndërsa banesa e tyre ishte e regjistruar me një emër të rremë.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment