Shpërthim në një banesë në Elbasan

Shpërthim në një banesë në Elbasan

12:20, 20/02/2019

Ka ndhur një shpërthim në një banesë të braktisur në Elbasan pak më pare.

Dyshohet se ka shpërthyer një sasi municionesh që gjendeshin në banesë

Janë evakuuar banorët në banesën ngjitur për shkak të tymit.

Ngjarja në lagjen 5 maji pranë spitalit psikiatrik.

Policia dhe zjarrfikësit kanë mbërritur në vendngjarje.

Sipas burimeve, nga shpërthimi fatmirësisht nuk ka persona të lënduar.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment