Atentati në Vlorë, zbulohen se kush janë viktimat

Atentati në Vlorë, zbulohen se kush janë viktimat

21:28, 17/02/2019

Qyteti I Vlorës u trondit ditën e sotme nga një atentat mafioz, nga I cili humbën jetën dy persona dhe u plagos rëndë një tjetër.

Objektivi I atentatit në zonën e “Ujit të Ftohtë” ishte Armando Sulejmani, I njohur edhe si “Çipuri”, person me precedentë të mëparshëm penalë dhe I dënuar për vrasje. Sulejmani, anëtar I bandës së Gaxhait, I ka shpëtuar një tjetër atentati në vitin 2016.

Ndërsa viktima mbetën Orest Rexho dhe Arjan Hasani, mik dhe kunat I Sulejamanit.

Më poshtë imazhet e dy viktimave.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment