VIDEO-FOTO/ Atentat të fortit të Vlorës, i vrasin kunatin dhe mikun e tij. Ja emrat Ne foto: Pamje nga vendi i vrasjes dhe i plagosuri, Armando Sulejmani

VIDEO-FOTO/ Atentat të fortit të Vlorës, i vrasin kunatin dhe mikun e tij. Ja emrat

13:29, 17/02/2019

Dalin detaje të reja në lidhje me krimin e rëndë të ndodhur mesditën e sotme në Vlorë.

Mësohet se shënjestër e breshërive ka qenë një nga të fortët e Vlorës.

Bëhet fjalë për Armando Sulejmanin i njohur me nofkën ‘Çipuri’ (ne foton poshte).

Image

Ky i fundit njihet si pjesëtar i bandës së Gaxhait.

Në këtë atentat kanë mbetur të vrarë dy persona të tjerë, kunati dhe miku i Çipurit’.

Viktimat janë identifikuar si Orest Rexho dhe A. Hasani.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment