Breshëri kallashikovi, dy të ekzekutuar në Vlorë

Breshëri kallashikovi, dy të ekzekutuar në Vlorë

12:51, 17/02/2019

Dy persona janë vrarë mesditën e sotme në Vlorë.

Burimet nga vendi i ngjarjes thanë se janë dëgjuar dhjetëra krisma armësh.

Sipas banorëve, janë qëlluar më shumë se 2 karrikatorë me fishekë.

Nga informacionet e para dyshohet për dy të vdekur dhe një në gjendje të rëndë është transportuar në spital.

Ende nuk ka informacione në lidhje me ngjarjen e rëndë të ndodhur pranë Ujit të Ftohtë në qytetin bregdetar.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Lola17/02/2019 15:34

Injorantet ne Tiran me lulu nevproteste . Europianet e Vlores me kallash . Bravo km psikopat

toni17/02/2019 13:04

Vlora dhe vlonjatet e treguan veten hahahha cit.edi rama

Shto koment