VIDEO/ Momenti kur policia tërhiqet qëllimisht dhe hidhet gaz

VIDEO/ Momenti kur policia tërhiqet qëllimisht dhe hidhet gaz

12:17, 16/02/2019

Këto janë momentet kur policia tërhiqet në mënyrë të qëllimshme nga rrethimi para kryeministrisë ku u hodh gaz lotsjellës.

Menjëherë sapo është tërhequr policia është hedhur gaz dhe është përdorur ujë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

t16/02/2019 12:24

Çfare rendesie ka se qenka terhequr policia qellimisht,po nuk u hy te km dhe te rrine aty protestuesit,rama nuk do largohet,me protesta paqesore ja ka marre doren ai.

Shto koment

Denonco