Aksidenti në Kavajë, identifikohet viktima/ Ja emri

Aksidenti në Kavajë, identifikohet viktima/ Ja emri

20:28, 12/02/2019

Dalin detaje të reja nga aksidenti i rëndë i ndodhur mbrëmjen e sotme në Kavajë, prane prokurorise.

Sipas policisë viktima e përplasjes është Çaush Ballabani, 35 vjeç i cili po kthehej në shtëpi me biçikletë kur është përplasur.

Është identifikuar edhe shoferi që ka ikur nga vendi i ngjarjes.

Policia Kavajë/ Informacion paraprak

Rreth orës 18:50, në qendër të qytetit të Kavajës, një mjet i paidentifikuar ka aksidentuar me pasojë vdekjen, shtetasin S. B., rreth 35 vjeç dhe më pas është larguar nga vendi i ngjarjes.

Shërbimet e policisë po punojnë për identifikimin e mjetit dhe drejtuesit të tij.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco