Aksidenti, plagosen dy persona në Elbasan

Aksidenti, plagosen dy persona në Elbasan

10:18, 11/02/2019

Dy persona kanë mbetur të plagosur si pasojë e një aksidenti që ka ndodhur në Elbasan.

Sipas njoftimit të policisë "ngjarja u regjistrua në Unazë e qytetit te Kryqëzimi i Kinezve, ku janë përplasur 3 mjete dhe si pasojë janë dëmtuar 2 pasagjer të cilët janë transportuar në Spitalin e Elbasanit, jashtë rrezikut për jetën".

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e shkakut të aksidentit.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco