Bie zjarr në një banesë në Durrës, plagoset e moshuara Foto Ilustruese

Bie zjarr në një banesë në Durrës, plagoset e moshuara

09:06, 11/02/2019

Ka rënë zjarr në një banesë në Durrës.

Ngjarja në katin e katërt të një pallati në lagjne numer 1 të qytetit.

Ndëkrohë zjarrfikësit kanë shkuar në vendngjarje dhe po bëjnë të mundur kontrollin e flakëve.

"Më datë 11.02.2019, rreth orës 08:45, në lagjen Nr 1 Durrës , ka renë zjarr në katin e katërt të një pallati, në banesën e shtetases F.C., 80 vjeçe, e cila ka pësuar dëmtime të lehta dhe ndodhet në Spital nën kujdesin e mjekëve",thuhet në njoftimin e policisë. 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

endrit11/02/2019 12:47

Ku eshte Vangjush Dako? Nqs ka votuar per te ne pi.. te somes!

Shto koment

Denonco