FOTO/ Alarm në Pukë: Mos hipni mbi liqenin e ngrirë!

FOTO/ Alarm në Pukë: Mos hipni mbi liqenin e ngrirë!

10:31, 20/01/2019

Bashkia e Pukës i ka bërë thirrje qytetarëve sot dhe në veçanti prindërve, të këshillojnë fëmijët e tyre që të mos hipin në sipërfaqen e ngrirë të liqenit, pasi është mjaft e rrezikshme.

Rritja e temperaturave rrezikon çarjen e sipërfaqes të akullit dhe pasoja të rënda për jetën e qytetarëve.

Ndiqni pamjet e liqenit sot.

ImageImageImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco