Rrëshqet në dëborë, plagoset 59 vjeçarja në Korçë Foto ilustruese

Rrëshqet në dëborë, plagoset 59 vjeçarja në Korçë

09:06, 13/01/2019
A+ Aa A-

Një 59 vjeçar ka mbetur i plagosur rëndë pasi ka rrëshqitur në dëborë në fshatin Shipskë të Voskopojës.

Policia e Korçës bën me dije se shtetasi me iniciale Dh.T, duke inspektuar prurjet e ujit të përroit Osojë. ka rrëshqitur në dëborë dhe është dëmtuar, i cili pas mjekimit në Spitalin e Korçës, u nis për mjekim më të specializuar në Tiranë.

 Materialet i kaluan Prokurorisë të Rrethit Gjyqësor Korçë për "Ngjarje aksidentale".

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco