Merr flakë markata e Durrësit Foto ilustruese

Merr flakë markata e Durrësit

08:51, 13/01/2019

Markata e Durrësit është përfshirë nga flakët ditën e sotme gjate mengjesit.

Dy zjarrfikëse kanë shkruar menjëherë në vendin e ngjarjes. Zjarri ka rënë tek sektori i bulmetit.

Policia e rendit dhe ajo bashkiake kanë shkuar në mbështetje të dy zjarrfikëseve në vendin e ngjarjes.

Nuk duhne shkaqet pro mesohtes e ka vetemd eme metriale

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco