Policia e Krujës konfirmon grabitjen e mjetit: Ja si ndodhi, por autorët nuk i kemi identifikuar

Policia e Krujës konfirmon grabitjen e mjetit: Ja si ndodhi, por autorët nuk i kemi identifikuar

23:21, 12/01/2019

Grabitje e një automjeti sot në Krujë, është konfirmuar nga komisariati i Policisë së këtij qyteti. Duke zbardhur disa detaje se si ndodhi grabitja, Policia pranon se ende nuk janë identifikuar autorët.

Informacion paraprak

Më datë 12. 01. 2019, në aksin rrugor pranë Thumanës, shtetasit A. K., i cili kishte ndalur mjetin në rrugë dhe e kishte lënë ndezur, persona ende të paidentifikuar i kanë marrë nën kërcënim makinën dhe janë larguar.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e autorëve.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment