Policia jep detaje, ja kush është biznesmeni i grabitur në Durrës. Emri

Policia jep detaje, ja kush është biznesmeni i grabitur në Durrës. Emri

23:15, 12/01/2019

Polica e Durrësit ka dhënë detajet e para për grabitjen në familjen e një biznesmeni në Shkozet.

Sipas Policisë Vendore, mësohet se grabitja ka ndodhur në banesën e biznesmenit Elton Kelmendi, dhe shuma e grabitur është 10800 euro.

Informacion paraprak

Më datë 12. 01. 2019, në lagjen Nr. 14  Shkozet, Durrës 3 persona të maskuar dhe  nën kërcënimin e armës  kanë hyrë dhe kanë vjedhur banesën e shtetasit E. K. ku kanë marrë 10 800 €.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment