Tjetër grabitje me armë, maskat shfaqen edhe në Krujë

Tjetër grabitje me armë, maskat shfaqen edhe në Krujë

22:24, 12/01/2019

Një tjetër grabitje maskash të armatosura ka ndodhur mbrëmjen e sotme.

Grabitja e radhës, ka ndodhur në Thumanë të Krujës.

Dy persona të armatosur dhe me maska, kanë kërcënuar drejtuesin nga Kukësi dhe i kanë rrëmbyer automjetin tip “Benz” me targa AA 045 TA.

Kjo është grabitja e dytë që ndodh në harkun e dy orëve në vend.

Më herët familja e një biznesmeni u terrorizua dhe u grabit nga persona të maskuar të veshur si policë. Ata arritën të merrnin 10 mijë euro nga banesa.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment