FOTO/ Një elektriçist në Lekbibaj

FOTO/ Një elektriçist në Lekbibaj

09:12, 11/01/2019

Në Lekbibaj, punonjësi i OSHEE, Selatin Paplekaj, duke riparuar rrjetin e tensionit të mesëm. Pavarësisht kushteve të motit dhe dëborës, ishte emergjente për të rregulluar linjën elektrike të 27 familjeve në Lekbibaj të Tropojës, njofton OSHEE.

ImageImageImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco