VIDEO SKANDAL/ Fakulteti Ekonomik, OSHEE ju fik dritat studentëve kur po bënin mbledhje

VIDEO SKANDAL/ Fakulteti Ekonomik, OSHEE ju fik dritat studentëve kur po bënin mbledhje

18:50, 10/01/2019

Studentët kanë vijuar sërish sot protestën e tyre ku kërkojnë plotësimin e kërkesave themelore të tyre.

Ndërsa studentët janë mbledhur nëpër fakultete për të diskutuar për vijueshmërinë e protestës së tyre dhe format, në Fakultetin Ekonomik ku janë mbledhur studentët, mungon energjia elektrike, ndonëse në godinat rreth e rrotull ka.

Denoncimi

“Po ndodh ne Tirane , Studentet Denohen me Terr (Erresire). Nderpriten dritat ne Fakultetin Ekonomik kur studentet mblidhen per vendimmarrje

Studentet: Ne fakultet na thane qe i ka hequr OSSHE, ndesa te gjitha godinat rreth e rrotull kane energji.

#ZaLart #MeStudentet kunder arrogances se keqqeverisjes”. 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco