Aksident në Tiranë, dy makina përplasen te rruga e Kavajës Foto Ilustruese

Aksident në Tiranë, dy makina përplasen te rruga e Kavajës

21:39, 02/01/2019

Dy automjete janë përplasur mbrëmjen e sotme në rrugën e Kavajës në Tiranë.

Një makinë tip “Mitsubishi” është përplasur me një automjet tip “Benz”.

Pëprlasja ka ndodhur në mes të rrugës dhe kjo ka shkaktuar dhe trafik.

Mësohet se nga aksidenti nuk ka njerëz të lënduar, por vetëm dëme materiale. Nuk dihen ende shkaqet sesi ka ndodhur përplasja mes dy automjeteve.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco