Krimi në familje në Ballsh, zbardhen detajet e para për autorin dhe viktimat

Krimi në familje në Ballsh, zbardhen detajet e para për autorin dhe viktimat

18:13, 02/01/2019

Një krim i rëndë na familje ka ndodhur sonte në Ballsh.

Një burrë i moshës 34-vjeçare mësohet se ka qëlluar për vdekje duke vrarë gruan e tij 31-vjeçare dhe kunatën e tij, motrën e bashkëshortes, 18-vjeçare.

Nga të dhënat paraprake, mësohet se krimi ka ndodhur  pas një debati në familje, ndërsa dyshohet e autori ka qenë në gjendje të dehur.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur rreth orës 17:45 minuta, ndërsa autori është arrestuar menjëherë.

Ende nuk dihen shkaqet e kësaj ngjarje të rëndë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco