Zjarr në Tepelenë, digjen pemët në kodrën e ujit të Ftohtë

Zjarr në Tepelenë, digjen pemët në kodrën e ujit të Ftohtë

15:04, 01/01/2019

Kodra afër Ujit të Ftohtë në Tepelenë është përfshirë nga flakët. 

Deri tani janë djegur 5 hektarë kullotë dhe disa pemë frutore si dardha e arra si edhe lisa.

Nuk dihet akoma se cili ka qenë shkaku që të ketë sjellë zjarrin.

    © SYRI.net

    Lexo edhe:

    Komentet

    Shto koment

    Denonco