Shpërthen makina në Tiranë/ Ja çfarë thotë pronari i mjetit

Shpërthen makina në Tiranë/ Ja çfarë thotë pronari i mjetit

12:57, 25/12/2018

Pas zjarrit që perfshiu një makinë në Tiranë në zonën e Ali Demit ka ardhur edhe njoftimi paraprak i policisë për ngjarjen.

Flakët që sipas dëshmitarëve erdhen pas një shpërthimi përfshinë një makinë që ka qenë në një pikë servisi.

Sipas policisë pronari i mjetit nuk ka ndonjë pretendim për zjarrin që shkrumboi mjetin e tij.
 
Informacion paraprak i policisë:
 
Në zonën e “Ali Demit” ka rënë zjarr në mjetin me targë AA849GP në pronësi të shtetasit Sh. M.
Mjeti ka qenë në një pikë servisi për shërbim dhe pronari i mjetit nuk ka pretendime për zjarrin e rënë në mjet. Paraprakisht dyshohet për shkaqe aksidentale.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco