Frikë në Tiranë, shpërthen makina tek Ali Demi

Frikë në Tiranë, shpërthen makina tek Ali Demi

11:48, 25/12/2018

Një shpërthim i fuqishëm ka tronditur qytetarët e Tiranës në këto minuta.

Ngjarja ka ndodhur në zonën e Ali Demit ku një makinë tip Benz A Class është shkrumbuar tërësisht.

Nuk dihet nëse kemi të bëjmë me një shpërthim bombë apo defekt teknik të makinës por mesohet se nga shpërthimi, askush nuk është lënduar.

Menjëherë policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet për zbardhjen e plotë të shkaqeve.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco