Përleshje me thikë, një shqiptar kundër dy italianëve

Përleshje me thikë, një shqiptar kundër dy italianëve

16:51, 24/12/2018

Një përleshje midis një shqiptari dhe dy italianëve degjeneroi në përdorimin e armëve të ftohtë. Ngjarja ka ndodhur pasditen e së shtunës për një vend parkimi në Pesaro.

Mediat italiane raportojnë se gjithçka ndodhi kur një BMË me dy napoletanë në përpjekje për të dalë nga parkimi u përplasen me një makinë tjetër, e cila drejtohej nga një 40-vjeçar shqiptar dhe po tentonte të parkonte.

Përplasja mes dy automjeteve ishte shumë e lehtë, duke mos shkaktuar dëme. Megjithatë situata nuk kaloi pa debate, ku dy italianët goditën shqiptarin në fytyrë. Ky i fundit largohet dhe vjen pas disa momentesh dhe sulmon me thikë një prej dy italianëve.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

VFLP25/12/2018 08:24

Me rrace te poshter se italianet nuk ka njerez pa karakter

Shto koment

Denonco