FOTO/ Tërmeti shkund Tiranën, ja sa ballësh ishte

FOTO/ Tërmeti shkund Tiranën, ja sa ballësh ishte

13:28, 23/12/2018

Një tërmet me magnitudë 3.2 ballë është regjistruar mëngjesin e sotëm në Tiranë.

Sipas qendrës evropiane të sizmologjisë, tërmeti me thellësi 1 kilometra është regjistruar në orën 09:37 minuta.

Epiqendra e tërmetit ka qenë në Zall Batar, 23 kilometra nga Tirana si dhe 12 kilometra nga Kruja.

Për momentin nuk njoftohet për dëme materiale apo të lënduar.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco