FOTO/ Aksident i rëndë në zonën e Freskut, Tiranë

FOTO/ Aksident i rëndë në zonën e Freskut, Tiranë

13:10, 23/12/2018

Një aksident ka ndodhur para pak minutash në zonën e Freskut në Tiranë.

Një makinë ka përplasur një këmbësor ende të paidentifikuar, i cili është në gjendje të rëndë për jetën.

I lënduari është transportuar menjëherë në Spitalin Ushtarak.

Policia ka shkuar  në vendin e ngjarjes dhe ka shoqëruar drejtuesin e mjetit në komisariat, ndërkohë që kanë nisur hetimet për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

ImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco