Dy minorenë, një djalë dhe një vajzë zhduken nga banesat në Maliq

Dy minorenë, një djalë dhe një vajzë zhduken nga banesat në Maliq

23:29, 22/12/2018

Dy minorenë janë zhdukur nga banesat e tyre në Malqi.

Sipas burimeve të Policisë Vendore, mësohet se kanë qenë nënat e tyre, që kanë denoncuar zhdukjen  fëmijëve të tyre.

Nga ana e Policisë, mësohet se po punohet për gjetjen e tyre.

Komisariati i Policisë Maliq

  • Më datë 21. 12. 2018, shtetësja Gj. H., vjeçe 61, banuese në fshatin Libonik, kallëzon se i është larguar nga banesa mbesa, shtetësia S. O., vjeçe 16. Punohet për gjetjen e saj. Materialet u referuan në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë  Korçë.
  • Më datë 21. 12. 2018, shtetësja E. L., vjeçe 44, banuese në fshatin Pojan, kallëzon se i është larguar nga banesa djali R. L., vjeç 17. Punohet për gjetjen e tij. Materialet u referuan në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Korçë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco