Dy të rinj sulmojnë dhe plagosin bashkëfshatarin

Dy të rinj sulmojnë dhe plagosin bashkëfshatarin

22:40, 22/12/2018

Një grindje midis tre bashkëfshatarëve ka përfunduar me plagosjen e njërit prej tyre, nga dy të tjerët.

Ngjarja ka ndodhur në fshatin Mjedë, ku i plagosuri ndodhet në spital në kujdesin e mjekëve. Autorët e dyshuar u shoqëruan në komisariatin e Policisë.

Komisariati i Policisë Vau Dejës

Më datë 21. 12. 2018, shtetasit A. B., dhe M. B., vjeç 22 e 24, banues në fshatin Mjedë, dyshohet se kanë plagosur me mjete mprehëse, shtetasin S. H., vjeç 36, banues në Mjedë, i cili ndodhet në spital në kujdesin e mjekëve. Autorët e dyshuar u shoqëruan në komisariatin e Policisë. Punohet për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes. Informacion paraprak.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco