Aksident i rëndë në Lezhë, përplaset për vdekje këmbësori

Aksident i rëndë në Lezhë, përplaset për vdekje këmbësori

19:56, 22/12/2018

Një aksident me pasojë vdekjen e një këmbësori ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Lezhë

Mësohet se një mjet ka përplasur për vdekje një këmbësor në Tale të Lezhës.

Ende nuk dihet identiteti i viktimës, si dhe shkaqet dhe rrethanat e këtij aksidenti.

Policia ka shoqëruar drejtuesin e mjetit

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco