Gruaja vetëhelmohet  më një grusht ilaçesh

Gruaja vetëhelmohet më një grusht ilaçesh

17:51, 22/12/2018

Një grua në Durrës, ka vendosur ti japë fund jetës, duke konsumuar një asi të konsideruar ilaçesh mjekësore.

Për fat, gruaja është pikasur nga të afërmit shpejt, të cilët e dërguan në spital.

Komisariati i Policisë Durrës

Më datë 21. 12. 2018, në urgjencën e spitalit Durrës, ka shkuar e vetëhelmuar, duke pirë ilaçe me shumicë dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve në spitalin “Nënë Tereza”,Tiranë, shtetasja L. N., vjeçe 48, banuese në Durrës. Neni 99 i Kodit Penal.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco