Shpërthim në një banesë në Çole të Vlorës

Shpërthim në një banesë në Çole të Vlorës

18:20, 14/12/2018

Një shpërthim është regjistruar në një banesë në lagjen "24 Maji" në qytetin e Vlorës.

Shpërthimi ka ndodhur në katin e dytë të një pallati dhe dyshohet për lëndë eksplozivi.

Forcat policore kanë shkuar në vendin e ngjarjes.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco