VIDEO/ Protesta prekëse, ja si reagon ky burrë kur policia i sekuestron çadrat

VIDEO/ Protesta prekëse, ja si reagon ky burrë kur policia i sekuestron çadrat

16:51, 14/12/2018

Rastet e arrogancës së Policisë ndaj tregtarëve ambulantë janë të përsëritura në rrugët e Tiranës.

“Një burrë që del me peshore rrugëve të Tiranës, ndalet nga policia sepse në këto ditë shiu ai tregtonte edhe disa çadra. Para se t’ia sekuestrojë ai i shkel me këmbë çadrat”, shkruan Olti Curri që ka postuar këto pamjet në Instagram.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Ai14/12/2018 17:49

Pikerisht ky njeri, duke mos paguar taksa u be shkak per anullimin e tenderit tek Unaza e Re sepse nuk plotesoheshin 20 milione euro

Lali kurva14/12/2018 17:28

Te zente fytin buka e fukarait o qen shterpe.... Gjaku i Arditit tu befte helm ty dhe asaj prostitutes qe more per grua. te q... kina gruan dhe mamin !!!!!

Shto koment

Denonco