FOTO/ Shpërthen makina tek kopshti botanik

FOTO/ Shpërthen makina tek kopshti botanik

10:11, 12/12/2018

Shpërthim i fuqishem tek kopshti botanik.

Kane marrë flakë dy makina  dhe ma pas njera ka shpërthuar

Nuk dihen shkaqet ndërkohë ae policia po hetin për ngjarjen

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco