VIDEO/ Bilbila dhe çakmakë, detaje të veçanta nga protesta te Unaza e re

VIDEO/ Bilbila dhe çakmakë, detaje të veçanta nga protesta te Unaza e re

18:38, 05/12/2018

Banorët e Astirit vazhdojnë protestën e tyre në ditën e 32 të saj.

Çdo ditë që kalon ata kanë pasur mbështetjen e shumë qytetarëve, ndërsa kanë veshur dhe jelekë portokalli.

Gjithashtu protesta është pasuruar edhe me të veçanta.

Protesta është shoqëruar me bilbilë, çakmakë të ndezur dhe thirrje të shumta kundër qeverisë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco