VIDEO/ Nuk përmbahet më, protestuesi ja lëshon shqeto Ramës e Veliajt

VIDEO/ Nuk përmbahet më, protestuesi ja lëshon shqeto Ramës e Veliajt

18:05, 28/11/2018

Protesta te Unaza e re ka njohur zhvillime të reja.

Banorët e unazës janë duke protestuar pa afat, prej më shumë se 24 orësh.

Edhe durimi i banorëve me qeverinë duket se është në fund.

Një prej protestuesve sot nuk ka duruar më dhe ka sharë shqiptarqe Ramën e Veliaj.

Më poshtë shikoni videon:

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shkodran29/11/2018 08:13

Ketyre vetem nqs i q* leket zgjohen ore hallexhi. Nenen,motrat,grate kto dhe per qef ti japin dhe te thojne " q*ji fort vella qe te na vijne te kenaqura ne shpi". Ku pysin "rilindasit" per nder.

X28/11/2018 19:38

O hallexhi i shkrete ! Po nuk preket nga keto fjale ai qe tha me ka qire babai nusen dhe ai tjetri kopili oficerit

Shto koment

Denonco