Plagoset një person me thikë pas nje sherri, në kërkim autori

Plagoset një person me thikë pas nje sherri, në kërkim autori

12:44, 28/11/2018

Një 28-vjeçar mbeti i plagosur me thikë pas një konflikti me një bashkëmoshatar.

Ngjarja ka ndodhur në fshatin Podgorie.

Në njoftimin e policisë thuhet se "Shtetasi M.B, rreth 28 vjeç, si pasojë e një konflikti të çastit për motive të dobëta, dyshohet se është goditur me mjet të mprehtë (thikë) nga shtetasi Ë.B, 28 vjeç".

Shtetasi M.B ndodhet në Spitalin e Korçës, nën kujdesin e mjekëve.

Policia është vënë në ndjekje të autorit të dyshuar dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco