FOTO/ Ngrica dhe akull, ja moti për të mërkurë e të enjte

FOTO/ Ngrica dhe akull, ja moti për të mërkurë e të enjte

23:40, 27/11/2018

Erë, ftohtë dhe shira lokalë.

Ky është moti për dy ditët e ardhshme, 28 dhe 29 nëntorin.

Sipas Meteoalb, temperaturat do të shënojnë rënie gjatë ditëve të fundit të nëntorit dhe do të shkojë deri në -5 gradë në zonat malore, ndërsa në zonat e ulëta e bregdet në 5 gradë, temperaturat minimale.

Gjatë natës do të ketë ngrica.

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco