VIDEO/ Pronari i shtëpisë vret hajdutin

VIDEO/ Pronari i shtëpisë vret hajdutin

22:41, 27/11/2018

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Prishtinë.

Mësohet se sot rreth orës 21:00, policia ka marrë informacionin se në lagjen Veternik në Prishtinë, ka pasur të shtëna me armë zjarri.

Policia është në pritje të Prokurorit kujdestar për t’iu përgjigjur vendit të ngjarjes.

Personi i vrarë ndodhet ende në vendin e ngjarjes dhe se aty tashmë ka arritur edhe Njësiti i Forenzikes nga Policia e Kosovës i cili po merr gjurmët e gishtërinjve në derën e  provat nga vendi i ngjarjes.

Dëshmitarët në vendin e ngjarjes kanë thënë se një person është shoqëruar në Stacion të Policisë në Prishtinë për tu intervistuar në lidhje me ngjarjen.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco