Milano, gjendet i vdekur në një stol në park, ja emri i shqiptarit

Milano, gjendet i vdekur në një stol në park, ja emri i shqiptarit

11:45, 19/11/2018

Një shqiptar është gjetur i vdekur dje në një park një Itali. Mediat lokale në vendin fqinj raportojnë se trupi i pajetë i përket shqiptarit, Ardjan Sulo, 47 vjeç.

Nga të dhënat e para dyshohet se ai ka ndërruar jetë për shkak të temperaturave të ulëta. Ai ishte i njohur për komunitetin .

Ndërkohë do të jetë kryerja e autopsisë ajo e cila do të përcaktojë shkaqet e vdekjes së shqiptarit. Mediat aludojnë se shkak për vdekjen e shqiptarit mund të jetë bërë i ftohti.

FOTO NGA VENDNGJARJA DHE NJOFTIMI NE MEDIAN ITALIANE

ImageImage

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco