Aksident me vdekje në Elbasan

Aksident me vdekje në Elbasan

15:47, 16/11/2018

Një aksident me pasojë vdekjen ka ndodhur pasditen e sotme në Elbasan.

Një makinë ka përplasur një këmbësor, duke i marrë jetën.

Aksidenti ka ndodhur në zonën e Zaranikës.

Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe ka ndaluar shoferin, ndërsa ende nuk dihet identiteti i të vdekurit.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco