Ja lagjet e Tiranës që nuk do kenë energji elektrike nesër

Ja lagjet e Tiranës që nuk do kenë energji elektrike nesër

18:52, 11/11/2018
A+ Aa A-

Ditën e nesërme disa prej lagjeve të Tiranës, nuk do të kenë energji elektrike, për shkak të punimeve që do të bëhen në nënstacionin e ‘Uzinës Traktori’.

OSHEE njofton se prej orës 9:00 deri në orën 13:00 do të mbesin pa energji elektrike Kodra e Priftit dhe Shkoza pjesërisht.

Njoftimi i OSHEE:

Për shkak të punimeve të planifikuara në nënstacionin “Uzina Traktori”, në datën 12 Nëntor do të stakohet energjia në këtë nstacion nga ora 09:00-13:00.

Pa energji do të mbesin Kodra e Priftit, Shkozë pjesërisht

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco