VIDEO/ Makina përplas kalimtarin te ‘21 dhjetori’ në Tiranë

VIDEO/ Makina përplas kalimtarin te ‘21 dhjetori’ në Tiranë

23:00, 23/10/2018

Një aksident ka ndodhur para pak minutash në Tiranë.

Aksidenti ka ndodhur pranë “21 dhjetorit”, ku një makinë ka përplasur një këmbësor.

Mësohet se këmbësori është transportuar në spital dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco