Vrasje me armë zjarri në Mat, dyshohet për të vdekur

Vrasje me armë zjarri në Mat, dyshohet për të vdekur

14:14, 11/10/2018

Një ngjarje e rëndë mësohet se ka ndodhur në Mat, në fshatin Shëlli. Një banor i zonës ka hapur zjarr mbi dy punonjës të bashkisë. Nuk dihet shkaqet e këtij krimi të rëndë. Dy punonjësit janë plagosur dhe në rrezik për jetën.

Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe po ashtu edhe ambulancat. 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco