FOTO/ Tërmeti në Tiranë, ja sa i fortë ishte

FOTO/ Tërmeti në Tiranë, ja sa i fortë ishte

17:22, 19/09/2018

Tirana, Elbasani e zona të tjera të Shqipërisë së mesme janë lëkundur pasditen e sotme nga një tërmet.

Sipas të dhënave të Institutit të Gjeoshkencave, Energjisë, Ujit dhe Mjedisit, lëkundjet e tërmet janë ndjerë në orën 17:09 të pasdites.

Ai ka rënë në një zonë mes Tiranës e Elbasanit në një thellësi prej 2 kilometrash.

Nuk ka informacione për dëme.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco