Tërmet në Tiranë

Tërmet në Tiranë

17:16, 19/09/2018

Lëkundje tërmeti janë ndjerë pasditen e sotme në Tiranë.

Siç bëhet e ditur, lëkundja ka qenë e konsiderueshme dhe është ndjerë në të gjithë kryeqytetin dhe qytetet përreth.

Ende nuk dihet se ku ka qenë epiqendra e këtij tërmeti, i dyti brenda 24 orësh.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco