FOTO/ Aksident në Llogara, del nga rruga autobusi me 50 turistë çekë

FOTO/ Aksident në Llogara, del nga rruga autobusi me 50 turistë çekë

20:23, 18/09/2018

Një autobus me turistë çekë është aksidentuar në zonën e Llogarasë.

Ngjarja ka ndodhur pasditen e kësaj të marte, ku autobusi me 50 turistë u doli nga rruga dhe u përplas me bordurën anësore.

Paraprakisht nuk raportohet për persona të lënduar. Ndërsa policia mbërriti menjëherë në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco