VIDEO/ Pamje të rënda, pushuesit përpjekje për të shpëtuar të riun e mbytur

VIDEO/ Pamje të rënda, pushuesit përpjekje për të shpëtuar të riun e mbytur

15:08, 22/07/2018

Një i ri rreth 30 vjeç është mbytur gjatë ditës së sotme në zonën e plazhit të Vilunit në Velipojë.

Mësohet se 30-vjecari Elvin Palaj nga Dajçi ka hyrë në det për të shpëtuar të fejuarën e tij, por është mbytur vetë.

JOQ ka publikuar një video ku shihet 30-vjeçari që është nxjerrë në breg të detit dhe përpjekjet e dëshpëruara të qytetarëve për ta shpëtuar, por fatkeqësisht pa sukses.

Ky është rasti i dytë që mbytet një pushues në plazhin e Velipojës për këtë sezon.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment