Krim në Durrës, djali qëllon me thikë nënën dhe babain

Krim në Durrës, djali qëllon me thikë nënën dhe babain

14:54, 20/06/2018

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Durrës.

Djali i familjes ka qëlluar me thikë nënën dhe babanë e tij.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në mesditë.

Sipas policisë, dy prindërit kanë mbetur të plagosur nga djali i tyre.

Policia ka vënë në pranga djalin që qëlloi prindërit.

Arrestimi është bërë në banesën ku ndodhi dhe ngjarja e rëndë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment