Të tjera ndryshime në polici/ Ja emrat e shefave të rinj

Të tjera ndryshime në polici/ Ja emrat e shefave të rinj

15:56, 13/06/2018

Kanë vazhduar emërimet e reja në polici.

Pas ndryshimeve të bëra në Tiranë dhe Durrës, sot radhën e kanë pasur drejtoritë e Policive Kufitare.

Emërimet:

Krenar Muça, shef i Policisë kufitare në Shkodër

Idajet Hoxha, shef i policisë kufitare në Gjirokastër

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco