Shpërthen makina në Patos, dyshohet për eksploziv

Shpërthen makina në Patos, dyshohet për eksploziv

15:13, 16/04/2018

Një makinë ka shpërthyer në qytetin e Patosit.

Policia dyshon se i është vendosur tritol.

Sipas njoftimit për shtyp, ngjarja ka ndodhur në lagjen “1 Maji” dhe makina tip “Nissan” është e banores me inicialet E. A.

Në të njëjtin njoftim, policia thotë se dyshohet se në pjesën e parme të makinës është vendosur lëndë plasëse eksploziv.

Ekspertët po punojnë për të zbardhur ngjarjen dhe identifikimin e autorit.
 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Skeda Lottosport16/04/2018 17:00

Zyshë, që mban makinë me shpenzime minimale 1000 euro/vit dhe rroga e saj duhet te shkoje aty tek 3000 eurot/vit??? Kesaj ç;ti thuash!!!

Shto koment