Durrës, shpërthen bombola, plagosen dy vëllezërit

Durrës, shpërthen bombola, plagosen dy vëllezërit

09:52, 21/02/2018

Një aksident i rëndë ka ndodhur gjatë ditës së sotme në Durrës. Nga shpërthimi i një bombole kanë mbetur të plagosur dy persona. Ta plagosur nga kjo ngjarje kane mbetur dy vellezer Sokol dhe Bardhyl Proja nga Ishmi, 45 dhe 50 vjeç.

Ata jane derguar ne spital në TIranë dhe janë nën kujdesin e mjekëve të cilët kanë deklaruar se janë jashtë rrezikut për jeten.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment